Szanowni Państwo!

Po wielu znojach związanych z rejestracją Stowarzyszenia i pokonywaniu biurokratycznych przeszkód, po długich i niecierpliwych oczekiwaniach, chcielibyśmy oficjalnie ogłosić powstanie Stowarzyszenia Klubu Strzelectwa Sportowego im. Żołnierzy Wyklętych! Stowarzyszenie posiada już osobowość prawną i z radością chcielibyśmy rozpocząć nabór nowych Członków. Założycielom Stowarzyszenia przyświeca cel rozpowszechniania sportów strzeleckich i zachęcania do ubiegania się o pozwolenie na posiadanie broni sportowej, zatem zapraszamy do zgłaszania chęci współpracy.

Strona internetowa jest w trakcie rozwijania i wraz z kolegami będziemy dbali, aby dzięki naszym wskazówkom i radom umieszczonym na stronie było łatwiej Państwu osiągać zamierzone cele związane z rozwijaniem zdolności strzeleckich, a także nabywaniu poszczególnych uprawnień.

Kolejnym etapem, który jest przed nami, to rejestracja Stowarzyszenia w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego. Za szybką i pomyślą rejestrację wszyscy trzymamy kciuki, a tym czasem zachęcamy do wstępowania w szeregi Klubu.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia pozdrawiam,

Andrzej Ślebioda